Mazury to doskonałe miejsce na romantyczny weekend we dwoje!

Nietrudno oczywiście wybrać miejsce do spędzania we dwoje. A co jeśli szukacie odmiany? Kraina Jezior z dala od zgiełku miast może być tą idealną opcją. Nic nie będzie Wam przeszkadzać. Będziecie mogli się skupić tylko na sobie. Mazury to jeden z najpiękniejszych zakątków naszego kraju. Zaskoczą Cię swoją ciszą, zachwycającym pięknem przyrody i wieloma możliwościami wspólnego spędzania czasu.

Co oferują Mazury parom?

Nigdzie oczywiście nie brakuje ciekawych miejsc do zwiedzenia, lecz Mazury wybiegają przed szereg, w porównaniu z atrakcjami jakie oferują miasta. Przodują przede wszystkim w obecności natury dookoła. Jeśli chcecie zmienić to i owo, warto zastanowić się nad wybraniem się na odpoczynek na łono natury. Obecność lasów to nie tylko spacery, ale i również wycieczki rowerowe i przyrodoznawcze. Mazury to przede wszystkim jeziora, które mogą zaangażować Was ma wiele sposobów. Żeglarstwo, plażowanie, kajaki. To nie wszystko.
Wokół nie zabraknie również miejsc historycznych, które możecie razem odwiedzić. Blisko Mikołajek odnajdziecie miejsca takie, jak: Wilczy Szaniec, Twierdza Boyen w Giżycku czy Leśniczówka Pranie. Oczywiście to tylko przykłady, bowiem miejsc do zwiedzania jest o wiele więcej.

Jak możecie spędzić czas w hotelu na Mazurach?

W hotelu Santa Monica w Mikołajkach nie tylko pomagamy spędzać miło czas rodzinom z dziećmi, ale i również parom. Możecie się wybrać do nas sami lub sprezentować pobyt u nas swoim najbliższym. To, o czym zaraz przeczytacie możecie również sprezentować swoim ukochanym rodzicom, rodzeństwu czy przyjaciołom. Oni też zasługują na chwilę tylko dla siebie.

Zarezerwujcie Strefę Relaksu na wyłączność

Nasza Strefa Relaksu obejmuje w swojej ofercie saunę suchą oraz jacuzzi. Możecie zarezerwować ją na wyłączność. Otrzymacie wtedy schłodzoną butelkę Prosecco. Oczywiście nie będziemy się rozpisywać na temat zabrania dodatkowych osób – istnieje taka możliwość w ograniczonej liczebności towarzyszy lecz zajmujemy się w tej chwili kwestią randkowania tylko we dwoje.

Zjedzcie kolację tylko we dwoje

W naszej restauracji możecie zjeść smacznie i zdrowo… oraz romantycznie. W zależności od pory roku i dostępnych składników Wasze dania będą wyglądały inaczej.
Latem możecie zdecydować się na spędzanie czasu na tarasie i rozkoszowaniem się tam daniami, a zimą zjeść w przytulnej restauracji.
Co znajduje się w ofercie dla par? Przystawki, zupy, dania głównego i deseru oraz lampki wina oraz Wasza obecność.

Spędźcie weekend na quadach we dwoje

Zapraszamy do naszego hotelu na niesamowitą weekendową atrakcję dla par. Wybierzcie się na wycieczkę po Mazurach, a konkretnie wokół Śniardw. Nikomu chyba nie trzeba wyjaśniać, że jest to największe jezioro w naszym kraju. Na czas wycieczki będziecie przebywali pod opieką instruktora.

Zróbcie sobie lub komuś prezent. Każdy zasługuje na chwilę z ukochaną osobą!

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *